Bakırköy Masaj Salonu

Bakırköy masaj salonu uzmanları tarafından yapılan uygulamalar bedenen ve ruhen rahatlamayı ve gevşemeyi sağlıyor. Burada yapılan medikal bakım bay ve bayanlarda stres, ağrı ya da kan dolaşımın iyileştirilmesine yardımcı oluyor. Bakırköy spa center tüm misafirlere uzman teknikler ve bilgiler doğrultusunda doğal tedavi sunuyor. Bakım merkezinde olması gereken doğal iyileştirme ve sağlık terapisi

Bakırköy spa merkezi içerisinde tam olarak yer alıyor. Bakım terapisi yüzyıllardır alternatif ve tamamlayıcı tıp adı altında yapılmaya devam ediyor. Vücudun yumuşak dokularının manipülasyonu için eğitim alan uzman masörler Bakırköy spa merkezi  içinde hizmet veriyor. Medikal bakım sırasında yapılan uygulamalar adale spazmını giderici etkiler gösteriyor.

Bakırköy masaj salonu olarak yapılan terapiler uzman personellerle kaliteli, güvenilir ve hijyenik ortamda gerçekleştiriliyor. Terapi ovma, yoğurma, sıvazlama gibi tekniklerle insan vücudunda pozitif rahatlama sağlıyor.

Bakırköy Masaj Salonu

M.Ö 3000 yılından itibaren ilk kez Çin ve Hindistan’da görülen rahatlama terapisi bazı bilimsel yöntemler eklenerek günümüze kadar ulaşıyor. Bakırköy spa merkezi uygulamaları bilimsel metotlar ışığında eğitimin ve uzmanlığın harmanlanmasıyla müşterilere yapılıyor. Burada yapılan tüm masaj uygulamaları ile en başta bedenen gevşeme daha sonrasında ise ruhun ve düşüncenin rahatlaması amaçlanıyor. Bakırköy masaj salonu uzman masörleri sinir uçlarını harekete geçirme, damarları açma, kan dolaşımını hızlandırma maksadıyla müşterilere profesyonel terapi teknikleri uyguluyor.

Bakırköy Spa Masaj Merkezinin Fiziksel Özellikleri

Bakırköy masaj salonu spa merkezi tedavileri kas ağrısını yatıştırmaya ve vücuttaki enerji seviyesinin artmasına yardımcı oluyor. Uygulama esnasında gerçekleştirilen ovma, yoğurma, ısıtma ve bastırma teknikleri sayesinde vücut fiziksel olarak iyileşiyor. Ayrıca Bakırköy masaj terapileri kemik ve eklemlere, dolaşım ve lenf sistemlerine, yağ dokularına ve abdominal organlara fayda sağlıyor. Bakırköy spa solunu uygulamalarının fiziksel olarak yarattığı etkiler şu şekilde sıralanıyor:

 • Kemik ve Eklemler: Masaj sırasında kemik zarına uygulanan basınç kan dolaşımını uyarıyor. Kemik büyümesini engelleyerek hem kemiklere hem de eklemlere yararlı oluyor.
 • Dolaşım ve Lenf Sistemi: Sıvazlama işlemi sayesinde kan akışının düzenlenmesi sağlanıyor. Vücuttaki karbondioksit ve toksik maddeler dışarı atılıyor. Kalp atışı tekrar düzene giriyor ve kalp ritmi normal hızında seyrediyor.
 • Kaslar: Bakırköy masaj salonu spa merkezi medikal bakım çalışmaları vücuttaki tüm kas gruplarının beslenmesini sağlıyor. Uygulama sonrası zayıflamış kaslar güçlenerek kaybedilen esneklik geri kazanılıyor.
 • Sinirler: Titreşim, ovma, yoğurma gibi terapi teknikleri vücut üzerindeki sinir dokusunu iyileştirmeye yardımcı oluyor. Bu sayede sinirler gevşerken vücutta bulunan doku ve organlardaki ağrıda yavaş yavaş azalıyor. Yorgun sinirler canlanıyor ve lokal sinirler gevşiyor.
bakırköy masaj merkezi
 • Yağ Yakma: Kilo verme ve yağ yakımı için düzenli masaj yaptırmanın kısa sürede etkileri görülüyor. Yağ dokusunun olduğu bölgeler vücutta oluşan ısı sayesinde incelip istenen forma kavuşuyor. Ayrıca vücuttaki ödemi atmaya da yardımcı oluyor. Bakırköy masaj salonu kilo verme ve sıkılaşma konusunda en çok tercih edilen merkezlerden biri.
 • Abdominal Organlar: Bağırsaklar ve sindirim sistemi üzerinde yoğurma oldukça etkili oluyor. Titreme ve vurma teknikleri ile de organların işlevselliği artıyor. Bağırsaklarda biriken gaz ve spazm gideriliyor ve karın duvarı rahatlıyor.

Bakırköy Masaj Salonu Uygulamaları

Yoğurma, sıvazlama ve ovma teknikleri vücudun fiziksel açıdan iyileşmesini sağlarken ruhsal olumlama yaratıyor. Bakırköy masaj salonu alanında uzman ve deneyimli personeli ile hijyen kurallarına uyarak farklı medikal uygulamalar gerçekleştiriyor. Kökeni çok eskiye dayanan ve insanı her bakımdan rahatlatma, motive etme ve iyileştirme amacı güden bu uygulamalar oldukça talep görüyor. Bakırköy spa merkezi aracılığıyla müşterilere sunulan tamamlayıcı tedavi hizmetleri şu şekilde sıralanıyor:

Masaj Hizmetleri

Bakırköy masaj salonu uzman masörlerinin terapi uygulamaları arasında bölgesel, bacak ve ayak, yüz, klasik(İsveç),Thai, refleksoloji, derin doku, spor, bal ve kahve terapisi yer alıyor.

Bakırköy Sultan Masajı

Spa Terapisi

Bakırköy masaj salonu spa merkezi Uzakdoğu teknikleri ile spa terapisi uyguluyor. Bu tedavi sayesinde kan dolaşımı düzelirken kan basıncı da normale dönüyor. Dünyanın dört yanında oldukça popüler olan Spa terapisi, Bakırköy masaj salonu tarafından farklı teknik ve metotlarla uygulanıyor. Masaj hizmetleri adı altında yapılan uygulamalar arasında bakım  tedavisi, bitki terapisi, aromaterapi, renk ve su terapisi yer alıyor.

Tek Kişilik Hamam ve Türk Hamamı

Osmanlı döneminden günümüzde kadar gelen hamam kültürü Bakırköy spa merkezi aracılığıyla yaşatılmaya devam ediyor. Sadece sağlık yönüyle değil sosyalleşme açısından da uygun bir yer olan hamamlar, her kesimden kişilere yönelik uygulamalar sunuyor. Hamamda sadece fiziksel rahatlama değil ruhsal açıdan hafiflik ve dinginlik de hissediliyor.

Sauna Banyosu

Bakırköy masaj salonu hizmetleri arasında yer alan sauna banyosu, ter yolun vücuttaki zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı oluyor. Sauna hem beden hem de ruh sağlığı açısından birçok fayda sağlıyor. Ahşap kaplı küçük bir salon içerisindeki buhar uygulamaları cildin genç kalmasını ve hücrelerin aktif şekilde çalışmasına olanak tanıyor. Saunadan sonra yapılan soğuk duş hücrelerin canlanmasını sağlıyor.

Bakırköy Spa Merkezi Hangi Durumlarda Terapi Uygulamasından Kaçınır?

Bazı özel durumlar ve hastalıklar herhangi bir medikal tedavi ya da terapi için uygun olmayabiliyor. Masaj uygulamalarından sonra uzmanlar vücuttaki toksinlerin rahatça atılması için bol su içmeyi tavsiye ediyor. Ayrıca çok yemekten ve alkolden de kaçınmak gerekiyor. Bakırköy masaj salonu bünyesinde yapılan masaj uygulamaları aşağıda yer alan hallerde uygulanamıyor. Bu durumlar şöyle sıralanıyor:

 • Olası hamilelik belirtileri ve hamilelik
 • Herhangi bir tıbbi tedavi başlangıcı
 • Yakın zamanlarda geçirilen ameliyat ve yaralanma
 • Cilt alerjisi başta olmak üzere herhangi bir şeye karşı alerjik reaksiyon
 • Kırık ya da çıkıklar
bakırköy spa merkezi
 • Ağır yanıklar ya da akut dönemdeki derin yanık ve hasarlar
 • Kafa travması
 • Kas yaralanmasının ilk zamanları
 • Apandisit veya peritonit
 • Bazı ağır nörolojik durumlar
 • Damar hastalıkları ve kılcal damarların hasar alması nedeniyle cilt dokusunda hassasiyet
 • Enfeksiyon hastalıkları

Yukarıda adı geçen bazı özel haller ya da hastalıklar herhangi terapi sırasında uygulanan yağ kullanımı sırasında sıkıntıya neden olabiliyor. Terapi teknikleri için kullanılan ovma, sıvazlama ve yoğurma hareketleri de baskı yaratacağından ağır rahatsızlık için bu uygulamalar tavsiye edilmiyor.

Bakırköy Masaj Salonu Terapi Uygulamalarında Kullanılan Doğal Ürünler

Bakırköy masaj salonu uzman ve eğitimli masörleri vibrasyon, friksiyon, yoğurma, sıvazlama ve avuç içi darbe gibi tüm tekniklerde doğal yağlar kullanıyor. Bu yağların vücuda emilimi oldukça yüksek olup herhangi şekilde tahrişe neden olmuyor. Medikal bakım ve terapi uygulamaları yapılmadan önce uzman personel şayet kişi ile görüşme sağlıyor. Şayet kişinin alternatif tedavi sırasında kullanılan doğal ve bitkilerden damıtılarak elde edilen yağa alerjisi varsa bu yağlar kullanılmıyor.

Masaj esnasında kullanılan yağlar yapılan tekniklerin doğru uygulanmasını ve daha hızlı sonuç alınmasını sağlıyor. Bakırköy masaj salonu spa merkezi bünyesindeki uzman terapistlerin medikal bakım ve spa sırasında kullandıkları doğal ürünler şu şekilde sıralanıyor:

Hindistan cevizi yağı, Jojoba yağı, Badem yağı, Avokado yağı, Kakao yağı, Zeytinyağı, Susam yağı, Shea yağı, Lavanta yağı, Papatya yağı

bakırköy massage center

En Uygun Fiyatlı Bakırköy Spa Center

Bakırköy masaj salonu fiyatları en uygun ve ekonomik şekilde müşterilere sunuluyor. Bakırköy bölgesinde hizmet veren uzman ve profesyonel terapistlerin yaptığı uygulamalar hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her türlü medikal bakım ve terapinin yapıldığı salonda yapılan uygulamalar arasında terapi hizmetleri, spa terapisi, hamam ve sauna banyosu bulunuyor.

Tüm bu tedavi uygulamaları tamamen hijyenik koşullarda ve steril edilmiş araç ve gereçlerle gerçekleştiriliyor. Burada terlikten havluya her kullanılan malzeme günlük temizlenip temiz olarak kullanılıyor. Yetkili kurumlardan terapi teknikleri ve uygulamaları ile ilgili yetkin sertifikalara sahip salonda ileri düzeyde bakımlar yapılıyor.

Yüzyıllardır farklı coğrafyalarda keşfedilip günümüze kadar ulaşan medikal bakım, spa ve diğer tamamlayıcı hizmetler insanlara şifa oluyor. Burada gerçekleştirilen tüm uygulamalar eklem rahatsızlıklarından kan dolaşımın iyileştirilmesi, psikolojik rahatsızlıklardan kasların esnek olmasına kadar birçok rahatsızlığa iyi geliyor.

Ayrıca her daim profesyonel uzmanlar tarafından yapılan bu terapiler en uygun fiyatlar ile yapılıyor. Bakırköy Spa da faaliyet gösteren terapi salonu olarak üstün kalite ve uzman teknik bilgiler ışığında gerçekleştirilen uygulamalar oldukça talep görüyor. Her daim müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak kurumsal müşteri portföyüne yenileri eklenmeye devam ediyor.

Bakırköy spa merkezi doğal taşlar ve aromatik doğal yağlar ile vücudun ihtiyaç duyduğu rahatlamayı ve hafifliği sağlıyor. Alanında yetkin, donanımlı ve tecrübeli ellerle yapılan bu işlemler tüm müşterilerden olumlu not alıyor. Bakırköy’ün en nezih ortamında kaliteli ve profesyonel hizmet veren spa salonu, ekonomik fiyatları ve üstün hizmetleri ile yoğun ilgi görmeye devam ediyor.