Premium Spa Gizlilik Politikası

Son Güncelleme: 06.12.2024

Premium Spa’ya hoş geldiniz. Web sitemiz https://www.premiumspa.net  olarak kullanıcılarımızın gizliliğine büyük önem vermekteyiz. Bu Gizlilik Politikası, Site’mizi kullanımınız sırasında topladığımız bilgiler ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlamaktadır. Kişisel bilgileriniz yalnızca sitemizin güvenliğini sağlamak ve geliştirmek için kullanmaktayız. Sitemize erişim sağlayarak “GİZLİLİK POLİTİKAMIZI” doğrudan kabul etmiş olursunuz.

Toplanan Bilgiler

Site’mizi ziyaret ettiğinizde, aşağıdaki türde bilgileri toplayabiliriz:

  • Kişisel Bilgiler: Adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve diğer iletişim bilgileriniz gibi doğrudan sizden topladığımız bilgiler.
  • Kullanım Bilgileri: Site’mizi nasıl kullandığınıza dair bilgiler, ziyaret ettiğiniz sayfalar, tıkladığınız bağlantılar ve diğer benzer bilgiler.

Bilgilerin Kullanımı

Toplanan bilgiler aşağıdaki amaçlar için kullanılabilir:

  • Sizlere hizmetlerimizi sunmak ve geliştirmek.
  • Kullanıcı deneyimini kişiselleştirmek ve iyileştirmek.
  • İletişim kurmak, sorularınıza yanıt vermek ve destek sağlamak.
  • Pazarlama ve promosyon faaliyetleri için.

Bilgilerin Paylaşımı

Toplanan kişisel bilgiler, aşağıdaki durumlar dışında üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır:

  • Yasal gereklilikler veya yasal süreçler kapsamında.
  • Kullanıcıların izni ile.
  • Hizmet sağlayıcılarımız ve iş ortaklarımızla, ancak bu bilgileri yalnızca bizim adımıza hizmetlerini yerine getirmek için kullanacaklar ve gizliliği koruma taahhüdünde bulunacaklardır.

Güvenlik

Kullanıcı bilgilerinin güvenliğini sağlamak için makul düzeyde önlemler alıyoruz. Ancak, internet üzerindeki hiçbir veri iletiminin veya depolamanın %100 güvenli olmadığını unutmayın.

Çocukların Gizliliği

Site, 13 yaşın altındaki çocuklar için tasarlanmamıştır ve bilinçli olarak onlardan kişisel bilgi toplamayız.

Değişiklikler

Gizlilik Politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Değişiklikler bu sayfada yayınlanacak ve geçerli oldukları tarih itibarıyla yürürlüğe girecektir.

İletişim

Gizlilik Politikamız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bizimle iletişime geçin:

Telefon: 0532 060 97 47
E-posta: info@premiumspa.com