Halkalı Masaj Salonu

Halkalı masaj salonu terapi alanında, dünya standartlarında hizmeti, Türk misafirperverliğiyle birleştiriyor. Her alanda olduğu gibi bakım ve terapi alanında da hizmette memnuniyet esaslı ve istikrarlı gelişim son derece önemlidir. Özellikle de insan vücudunun, temel unsur olduğu düşünülürse.

İstanbul’un merkezinde, şehrin gürültüsünden ve kaosundan uzak, stresi ve kaygıyı kapıda bırakacağınız halkalı spa merkezi spa seçenekleriyle, bakım hizmetiyle ve ekstra seçenekleriyle ayağınızı yerden kesecek.

Kalitede standardın, hizmette güler yüzün devamlılığı, terapi gibi teknik konular söz konusu olduğunda, daha da zor sağlanabilir özelliklerdir. İnsan bedeni kadar ruhuyla da ilgilenen Halkalı masaj salonu deneyimli personeli, sürekli güncellenen ve günü yakalayan vizyonuyla kalite standartlarını belirliyor.

Her anlamda kaliteli hizmeti, uygun ücretlerle sunan halkalı spa merkezi baştan ayağa kadar, eşsiz deneyimi vaat ediyor. İster uzun süreli sağlık sorunlarınıza destek için, isterseniz de sadece keyifli  gün geçirmek için… Aradığınızın daha fazlası halkalı masaj salonu spa merkezi ile hizmetinizde…

halkalı masaj salonu

HALKALI MASAJ SALONU TERAPİ MERKEZİ

Stres, yorgunluk, tükenmişlik hissi, fibromiyalji… Günümüzün oldukça sık görülen ve psikolojinin yansımaları olan rahatsızlıklar… Özellikle fibromiyalji, teşhisinin güçlüğü ve kişinin yaşam kalitesini oldukça aşağı çekmesiyle bilinen rahatsızlıktır. Halkalı masaj salonu sunmuş olduğu kapsamlı terapi hizmetiyle, psikolojik ve fizyolojik sıkıntılar konusunda büyük rahatlıklar sunmaktadır.

Bilimsel araştırmalar göstermektedir ki; masaj teknik içeriğiyle olduğu kadar, ruhsal özellikleriyle de iyileştirici etkiye sahiptir. Bu araştırmalar sayesinde, modern dünyada daha da ciddiye alınmakta ve tavsiye edilmektedir.

Tıpkı, halkalı spa merkezi terapi hizmetleri gibi köklü geçmişe sahiptir. Günümüzde, sporcu sağlığından, medikal destek arayan insanlara kadar geniş yelpazede, insanların rahatlamasını sağlamaktadır. Ancak, yine aynı sebeplerle, işinde etkin ve yetkin bireylerce uygulanılması gerekmektedir.

halkalı spa center

HALKALI SPA UZMAN KADRO VİP HİZMET

Halkalı masaj salonu sahip olduğu uzman kadroyla bu alanda öne çıkmaktadır. Terapi alanında sertifika sahibi olabilmek, uzun ders saatlerine, sayısız pratik uygulamaya bağlı olmaktadır ve oldukça zorlayıcıdır. Bu yüzden, “sertifikalı masör” ibaresini taşıyan tesisler, tercih konusunda ön plana çıkmaktadır. Bu tür uzmanlar, Halkalı masaj salonun markasının en temel tekniklerinde son derece yetkindirler. Genellikle kullandıkları tekniklerse;

  • Sıvazlama da denilen Öflöraj tekniği. Kan dolaşımının artmasını sağlayan, vücut hareketlerini ve ısısını arttıran tekniktir.
  • Darbeleyici yani tapotmen tekniği. Daha derin ve yoğun terapi işlemleri için tercih edilmektedir.
  • Yoğurma yani Kneading tekniği. Vücudu beslemeye yönelik uygulamadır. Kan dolaşımının arttırılması esas hedeftir. Kas dokusunun kuvvetlenmesi, sindirim sisteminin düzene girmesi gibi etkileri vardır.
  • Vibrasyon ya da titreşim tekniği. Genel olarak kas spazmlarının tedavisinde kullanılmaktadır. Yüzeysel de derinlemesine de uygulanabilmektedir.
  • Basınç yani Friksiyon tekniği. Yoğun ve derinlemesine uygulanan tekniktir. Eklemler, kas kirişleri üzerinde oldukça etkilidir.
halkalı spa merkezi

Görüldüğü gibi her biri ayrı bir uzmanlık isteyen bu teknikler, ancak Halkalı masaj salonu uzmanları gibi sertifikalı masörlerce yapılabilmektedir.

Bütün bu teknikler, farklı halkalı spa türlerinin içine yedirilmektedir. Kimi zaman ayrı ayrı, kimi zamansa birlikte kullanılmaktadır. Sauna ya da hamam gibi halkalı spa merkezi uygulamalarıyla birleştirilmesi, sonuç adına daha olumlu olacaktır.  Masaj veya terapinin öncelik sırası ise kişinin isteğine göre değişebilmektedir.

HALKALI MASAJ SALONU SPA TEKNİKLERİ

Latince, sanus per aquam yani suyun verdiği şifa anlamına gelen spa, sanıldığının aksine oldukça detaylı işlemdir. Birden fazla tekniği, malzemeyi içeren halkalı spa merkezi gibi farklı alanlara da sahip uygulamadır. Bedenin, ruhla birlikte temizlenmesi ve rahatlaması esas amaçtır.

Bu amaç doğrultusunda, işlemin içeriği kadar yaratılan ambiyans da son derece önemlidir. Uçucu yağlar, egzotik kokuya sahip mumlar, loş ışık, Uzakdoğu stilinde tasarım, bitki çayları gibi yan unsurlar, atmosferi tamamlar. Bu özellikleriyle yalnızca rahatlama için değil aynı zamanda eğlenmek amacıyla da tercih edilebilir.

Bütün bunların yanında, kullanılan suyun niteliği ve kalitesinin korunması da halkalı spa merkezi işlemi için son derece önemlidir. Genel olarak kaynak sularına yakın noktalar ve yüksek mineral oranına sahip sular tercih sebebidir. Bu gibi durumlara sahip olmasa bile spada kullanılan suyun kalitesi belirli işlemlerle yükseltilebilir.

halkalı massage wellness

Suyun ve bakımın beraber kullanılması sayesinde işlemi rahatlıkla Halkalı masaj salonu masaj uygulamaları arasında göstermek mümkündür. Masaj sırasında kullanılan çoğu tekniğin spada da kullanılması, bu görüşü desteklemektedir. Uzakdoğu kültürüyle iç içe geçmiş klasik bakımın yanında, bize özgü hamam ya da dünyada kabul görmüş sauna gibi seçenekler de mevcuttur. Bütün bu uygulamaların temeli su ve suyun iyileştirici etkisidir.

Sauna, sahip olduğu içerikle halkalı spa merkezi terapi işlemine daha yakındır. Ancak halkalı spada olduğu gibi terapi müdahalesi bulunmamaktadır. Buna rağmen, bakımla  desteklenmesinde sakınca yoktur. Çok fonksiyonel bir işlem olan saunada vücut; hem içeriden hem de dışarıdan aktif olarak çalışmaktadır.

Oldukça yakından bildiğimiz, bize ait kültür öğesi olan hamamda ise hem terapi hem de Halkalı masaj salonu teknikleri arada uygulanmaktadır. Su ve köpüğün ferahlatıcı etkisi, tellak ve masaj işlemiyle katlanmaktadır. Hamam ortamı, geleneksel mimariye sahip ve kullananlar açısından aşina olunan bir ortam olduğu için rahatlatıcılık etkisi bütüne yayılmaktadır.

Bütün bunlar, gerekli önlemlerin yokluğunda anlamsız kalacaktır. Bunun bilincinde olan halkalı masaj merkezi spa salonu temizlik konusuna özellikle dikkat eder

HALKALI SPA SAĞLIKLI KOŞULLAR

Halkalı masaj salonu spa merkezi gerek çalışanlarının gerekse de misafirlerinin sağlığına son derece önem verir. Kişisel sağlığı, ortam temizliğiyle birleştirerek, bu yönüyle de benzerlerinden ayrılır.

Kişisel anlamda; tüm tesis personeli ve uzman kadrosunun Pcr. Testleri düzenli olarak yapılmaktadır. Tesis genelinde ateş ölçerler sayesinde sürekli ölçüm yapılır. Genel ve anlık olarak tüm çalışanların sağlık durumu kontrol altındadır. Misafirleri içinse; randevu işlemleri sırasında sağlık raporları (varsa) incelenir. Tesise giriş sırasında Hes. Kodu ve taramalar yapılır. Ayrıca; misafirlerin kullandığı tüm malzemeler düzenli olarak dezenfekte edilir, halkalı spa merkezi salonu içerisinde kullanılan çarşaf, havlu gibi eşyalar da tek kullanımlıktır.

Bütün bunların yanında, hamam, sauna ve spa alanlarının hava ve su kaliteleri de sürekli denetim altındadır. Terapinin arındırıcı etkisini koruyabilmek adına tesis, sigaraya kapalı alan konumundadır.

halkalı spa

Kullanılan malzemelerin her biri; halkalı masaj salonu spa merkezi için kullanılan yağlar, kremler ve losyonlar… Hamamda kullanılan su ve şampuanlar… Ya da terapi uygulamalar için faydalanılan kremler ve uçucu yağlar… Hepsi, cilt ve kullanıcı dostu içeriklere uygun olarak seçilmektedir.

Modern bir tesiste, geleneksel yöntemlerle… Halkalı masaj salonu spa merkezi ve uzman kadrosuyla, içiniz de, dışınız da sağlık bulsun. Bir diğer hizmet bölgemiz için linke tıklayınız. https://www.premiumspa.net/kucukcekmece-masaj-salonu/