Beşyol Masaj Salonu

Beşyol masaj salonu ve kaliteli hizmetlerini seçmeniz için sizlere onlarca sebep verebiliriz. Yine de tek konuya bakmak bile yeterli olacaktır; güven ve istikrar… Yıllar boyunca değişmeyen adresi, Kartaltepe Mah. Sadık Sok. No: 8 Küçükçekmece / İstanbul ve uzun süredir hizmet veren kadrosu…

Müşteri memnuniyetini öncül hedef olarak belirleyen beşyol spa salonu wellness bu doğrultuda hareket etmektedir. www.premiumspa.net adresinden okuyabileceğiniz misafir yorumları da bu görüşü desteklemektedir.

Farklı perspektiflerde ki hizmet skalası ve her birinde gösterilen özen… Kullanıcı memnuniyetini her alanda olduğu gibi fiyatlarına da yansıtan anlayış… Bütün bunların toplandığı tek adres; Beşyol masaj salonu

            Günlük koşuşturmaların ya da hayatın yorgunluğunu atabileceğiniz güvenli liman… Vücudunuzu, her anlamda yenileyebileceğiniz bir tesis… Güler yüzlü hizmetle, önceliği ve özel olmayı tadacağınız konfor alanı… Bunların hepsi, beşyol masaj salonu spa merkezi ve ekibini tanımlayan unsurlar olsa da, daha somut kanıtlar isteyenleri, yazının devamını okumaya davet edelim.

beşyol masaj salonu

Neden Beşyol Masaj Salonu Seçmeliyim?

Temiz ve Ortam Hijyen Koşullar

  • Masaj ve terapi alanında hizmet veren firmanın temizliği, çok kapsamlı konudur. Bu alanda; tesisin temizliği, ortamın temizliği, kullanılan donanımların temizliği anlaşılmaktadır.
  • Ayrıca, kişisel sağlık önlemleri, misafir sağlığına gösterilen özen de bu kapsam içinde ele alınmalıdır. İçiniz rahat şekilde Beşyol masaj salonu spa merkezi  tercih edilebilir. Çünkü tesisin çevresel ve iç temizliği, düzenli ve titiz şekilde yapılmaktadır. Terapi alanında kullanılan ve farklı alanlara dağıtılan (hamam, sauna, spa) su kalitesi, standartlara uygun olarak korunmakta ve yenilenmektedir.
  • Masaj ve terapi alanında kullanılan masaj koltuğu, koltuklar, parke döşemeler gibi temel eşyalardan, kullanılan her türlü malzeme, bu temizlikten ayrı tutulmamaktadır. Masaj ve beşyol spa merkezi odaları, her misafirine özel olarak temizlenmekte ve yenilenmektedir. Masaj ve spa işlemleri sırasında kullanılan malzemelerin ve donanımların her birisi de yine aynı işlemlerden geçmektedir.
beşyol spa merkezi

Kaliteli Ekipman ve Profesyonel Hizmet

  • Bunun yanında, masaj, terapi ve hamamda, misafirlerin kullanımına sunulan her türlü yağ, losyon, krem ve bitkisel çaylar kullanıcı dostudur. Çünkü Beşyol masaj salonu cildinize kendi cildi gibi bakar ve özen gösterir. Kullanılan her bir ürün, kalite ve yeterlilik belgelerine sahiptir.
  • Kişisel bakım ve temizlik konularında da beşyol terapi salonu misafirleri için doğru seçim… Tesis personeli ve uzman kadrosunun her biri, düzenli olarak sağlık taramalarından geçmektedir. Korona ve etkisi göz önüne alındığında, personel ve misafir sağlığının denetimi, her zamankinden önemli hale gelmiştir. Hes. Kodu ve Pcr testi taramaları, hem misafirler hem de personel için düzenli olarak yapılmaktadır. Ortamın sıcaklığı ve hava kalitesi, uygun ve üstün donanımla sağlanmaktadır.

Bütün bunların yanında, Beşyol masaj merkezi uzman ekipleri, misafirlerinin konforu için, sağlık durumlarını da inceler. Bunun sebebi, terapi ve masajın, hedefine tam ulaşabilmesidir.

BEŞYOL SPA MERKEZİ KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMET

Güvenlik dendiği vakit, sadece tesisin güvenliği anlaşılmamalıdır. Elbette beşyol spa salonu tesis güvenliği açısından da yeterli kaliteye sahiptir. Misafirlerinin giysileri, elektronik veya özel eşyaları, şifreli kasalarda, güven içinde saklanır.  Güvenlik, etkin kamera sistemiyle, kesintisiz olarak sağlanır.

Ancak en az bunlar kadar önemli bir durum daha vardır; personel ve uzman kadro güvenilirliği… Beşyol masaj salonu sertifika sahibi ve deneyimli bir masör ve terapist kadrosuna sahiptir. Güven, hem kişisel bilgilerin korunmasında hem de uygulamaların standartlara uygun olmasında kendisini göstermektedir.

İletişim olanaklarının arttığı günümüzde, kişisel bilgilerin paylaşımı da oldukça kolay olmaktadır. Gerek randevu aşamasında, gerekse de ön görüşme esnasında toplanan bilgiler, beşyol masaj salonu spa merkezi kadrosunca saklanır. Birebir masaj veya terapi sırasında verilen bilgiler, profesyonel prensiplere bağlı olarak uzman ve misafir arasında kalır.

beşyol massage spa

Bunlara ek olarak; yapılacak masaj veya terapi işlemi için uzman bir ele teslim edildiğini bilmek, güven açısından son derece önemlidir. Özellikle masaj, son derece hassas ve teknik işlemdir. Doğrudan; dokulara, kas gruplarına veya spesifik noktaya yapılan açma, germe, baskı gibi işlemlerde bilgi sahibi olmak gereklidir. Bu yüzden Beşyol masaj salonu masör kadrosu ve terapisti, anatomi bilgisine de sahiptir.

Yapılan her işlem sırasında, misafirlerinin vermiş olduğu genel bilgilere ek olarak, anlık bilgi ve istekler de göz önünde bulundurulur. Misafir konforu ve rahatlığı öncelikli hedeftir ve rahatlatıcı yöntemlerin her birisi, ruhsal gevşemeye de yardımcı olmaktadır.

Sauna ve özellikle hamam konusunda yapılan uygulamalar da, güvenlik penceresinin içinde yer almaktadır. Hamam içerisinde verilen tellak hizmeti, beşyol terapi salonu standartlarına uygun olarak sunulmaktadır. Zira özünde sert masaj türü olan bu uygulamada, vücudun doğru noktalarına baskı uygulanmakta ve rahatlama, güvenle sağlanmaktadır.

BEŞYOL SPA NE GİBİ HİZMETLER SUNUYOR

Beşyol masaj salonu sadece masaj veya terapi hizmeti sunmaz. Manikür, pedikür ya da saç bakımı ve farklı cilt bakımı uygulamaları da hizmet kapsamının içerisinde yer almaktadır.

Merkezi lokasyonda bulunan beşyol spa merkezi şehir içinden veya dışından gelen müşterileri için oldukça kolay ulaşıma sahiptir. 0546 460 37 47 numaralı telefondan veya sitenin canlı destek hattından kolayca iletişime geçebilirsiniz. Kalitesine ve hizmet standartlarına güvenen her firma gibi beşyol masaj salonu spa merkezi de fiyat ve hizmet politikalarında şeffaflığı tercih eder. Soracağınız sorulara veya almak istediğiniz bilgilere açıklıkla cevap verir.

Terapi ve Beşyol masaj salonu hizmetleri bütünsel deneyimdir. Siz de; elit ortamda, konfor ve güler yüzle iç içe keyifli ve huzurlu gün geçirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken beşyol msaj salonu spa merkezi kapısından içeri girmek ve benzerlerinden ayrılan üstün hizmetle kendinizi şımartmak. Bir diğer hizmet bölgemiz hakkında bilgi almak için linke tıklayınız. https://www.premiumspa.net/florya-masaj-salonu/

beşyol massage center