Florya Masaj Salonu

Florya Masaj salonu spa merkezi gibi terapi hizmetleri, dünyada saygın ve gelişen sektör olsa da ülkemizde ne yazık ki farklı alanlarla ilişkilendirilebilmektedir.  Modern dünyada, modern tıpla iç içe geçmiş olan bu alan, Florya masaj salonu ve profesyonel hizmetleriyle ülkemizde!

Sertifikalı, eğitimli ve deneyimli kadro… Profesyonel ve müşteri odaklı hizmet anlayışı… Geleneksel yöntemlerin, modern yöntemlerle birlikte sunulduğu uygulama alanları… Hepsi ve daha fazlası Florya spa merkezi ve uzman kadrosuyla hizmetinizde…

Modern iletişim çağının sayesinde artık farklı alanlarda ve konularda bilgi sahibi olmak çok daha kolay… Terapi gibi hizmet sektörlerinde ise misafir memnuniyeti ve sürekli iletişim çok daha önemli… Bu amaç doğrultusunda hareket eden Florya masaj salonu spa merkezi sürekli desteği, kesintisiz iletişimle birlikte sunmaktadır.

Terapi alanında birden fazla seçeneğe sahip olan Florya masaj salonu deneyimli ekibi, aklınıza takılan tüm sorulara cevap vermektedir. Bu sayede, rahatlama ve gevşemeye yönelik sonuçların tamamen gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Aklınızda soru kalmasın diye, modern terapi hizmeti nasıl sunulur diye, Florya spa merkezi çalışanlarına sorduğunuz sorular ve cevapları…

florya masaj salonu

FLORYA MASAJ SALONU MERAK EDİLEN BİLGİLER?

  • Vücudumda gerginlik var ve işim nedeniyle stresi yoğun yaşıyorum. Masaj yaptırmak, bu konularda bana fayda sağlayacak mı?

Evet… Sadece bu konularda değil, farklı sıkıntılarda da Florya masaj salonu ve ekibinin etkili dokunuşları bulunmaktadır. Uzman ve sertifika sahibi masör kadrosu, sorununuza yönelik en uygun çözümü bulmak için yeterli deneyime sahiptir.

  • Masaj yaptırmak istiyorum ama biraz utangaç yapıya sahibim. Benim gibiler için ne çözümler sunuyorsunuz?

Masaj, tamamen siz ve masör arasında gerçekleşen uygulamadır. Tabi ki bu durumdan da utanabilirsiniz. Böyle durumda, çekindiğiniz noktaları, masörünüzle konuşabilirsiniz. Profesyonel masör ekibimiz, hiçbir misafir bilgisini paylaşmaz. Özel durumlar da dâhil olmak üzere her türlü iletişim bilgisi saklı tutulmaktadır. Aynı durum, Florya masaj salonu spa spa uygulamaları için de geçerlidir.

florya massage center
  • Uygulamalarınız güzel gözüküyor ama fiyatları hakkında çekincelerim var. Kısa süreli bir işlem için çok fazla para vermek istemiyorum.

Sorunuzun cevabını iki alanda cevaplamak isteriz. İlki; işlem süresinin uzunluğu hakkında… Florya masaj salonu spa merkezi onlarca farklı masaj türünü içermektedir. Yüzeysel ve rahatlatıcı sandalye masajından, yoğun ve uzun süreli derin masaja kadar farklı teknikler uygulanmaktadır. Sorununuz ve almak istediğiniz tekniğe göre, süre; 120 dakikaya kadar çıkabilmektedir. Yani burada esas olan, süreden ziyade soruna etkin çözüm olacak tekniğin belirlenmesidir. Benzer durum, fiyat konusunda da geçerlidir. Google sayesinde, ücret politikalarının hangi eğilimde olduğunu kolayca görebilirsiniz. Bunun bilincinde olan Florya terapi salonu tüm ücretlendirmelerini, piyasa ortalamalarına göre şekillendirmektedir. Bunun yanında, hem personel hem de donanım olarak üst düzey hizmet sunmaktadır.

  • Sürekli masaj yaptırmak, faydadan çok zarar getiriyor diye duydum. Bu, doğru mu?

Hem doğru, hem de yanlış… Bilinçsiz ellerle, kaslara ve dokulara yapılan yoğun baskı ve bunun sürekli tekrarlanması elbette zararlıdır. Ancak daha önce de bahsedildiği gibi Florya masaj salonu uzman kadrosu, misafirlerinin sağlığını ön plana alarak hareket eder. Yoğunluğuna, baskı şiddetine, tekniğine ve kullanılan yan ürünlerine kadar farklı masaj türleri açısından seçim yapılır. Teknik konuları ve detayları, kişiye özel ve uygun terapi takvimiyle destekler. Bütün bunları ve daha fazlasını www.masajsalonu.info.tr internet sitesinden veya 0546 460 37 47 telefon numarasından öğrenebilirsiniz.

FLORYA SPA MERKEZİ FAYDALARI NELERDİR?

  • Spa nedir? Suyu, istediğim zaman, evimde de kullanıyorum. Biraz para tuzağı gibi geliyor, değil mi?

Ön yargıların etkisinde ve yanlış uygulamalar sonucu oluşan, haklı bir soru bu… Spa, para tuzağı değildir. Kökeni, antik çağlara kadar uzanan bir terapi yöntemidir. Bununla bağlantılı şekilde; su, içsel arınmanın ve bedensel rahatlamanın enstrümanı olarak kullanılır. Yani evde aldığınız duştan farklıdır. Farklı kültürlerin etkileşimiyle günümüzdeki halini almıştır. Florya masaj salonu ekibinin uyguladığı masajla birlikte Florya masaj salonu spa uygulaması, bütünsel rahatlama sağlamaktadır.

  • Spanın faydaları nelerdir? Kendim için ve ailem için yaptırmak istiyorum.

Spanın, doğrudan, dolayı, fiziksel ve zihinsel manada farklı faydalarından bahsedebilmek mümkündür. Bunları, biraz açmak gerekirse… Spa, Roma kültüründen çıkmış olsa da, Uzakdoğu kültürünün motifi bağlamında tanınmıştır. Bu sayede, teknikle ruhani arınma iç içe geçmiştir. Yani florya masaj salonu ve yaptıracağınız spa işlemi, bedeninizi ve ruhunuzu aynı anda onarmaktadır.

florya spa center

FLORYA HAMAM VE SAUNA ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR?

  • Hamam ve Sauna arasında ne fark var? İkisine birden girmek zorunda mıyım?

Hamam ve sauna, temelde suyu kullansa da, yöntem olarak farklılıklara sahiptir. Geleneksel Türk terapi yöntemlerinden birisi olan hamamda, sıcak suyun doğrudan cilde nüfuzu, sıcak su buharıyla birlikte olur. Saunada ise doğrudan sıcak su buharının cilt ve dokularla teması sağlanır. Hamamda, tellak gibi dış etkenler bir nevi masaj hizmeti de sunmaktadır. Yani hamamı, terapi yanında Florya masaj salonu spa uygulamaları içerisinde de saymak mümkündür. Sauna da ise herhangi dış müdahale söz konusu değildir.

  • Solunum yollarımda sıkıntım var. Hamam ya da saunaya girmek, benim için zararlı mı?
florya spa merkezi
  • Her şeyden önce sorununuza yönelik, doktor görüşüne başvurmanız son derece önemlidir. Bunun yanında; hamam ve sauna, çeşitli solunum sıkıntılarına veya yan etkilerine karşı etkilidir. Mevsimsel hastalıkların ve getirdiği solunum sıkıntılarının çözümünde ve rahatlamada, iki yöntem de faydalı olmaktadır. Alerjik astım da Florya spa merkezi ve hamam, sauna etkileriyle hafifleyebilmektedir.

FLORYA MASAJ SPA HİJYEN KOŞULLARDA HİZMET KALİTESİ

  • Pandemi şartları malum… Bu dönemde, hamama veya saunaya gitmek, ne kadar güvenlidir?

İçiniz rahat şekilde hamam veya saunaya gelebilirsiniz ya da florya masaj salonu terapi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bütün tesis, modern yöntemlere uygun olarak, sertifikalı ve etkili temizlik maddeleriyle, düzenli olarak steril edilmektedir. Kullanılan ekipmanlar ve misafir giysileri de buna dâhildir. Ayrıca; gerek sauna, gerek spa, gerekse de Florya spa merkezi masaj uygulamaları, bireysel alanlarda yapılmaktadır. Hamam konusunda ise dilerseniz, kişiye özel odalardan faydalanabilirsiniz.

Bunların haricinde, tesis temizliği kadar, personel ve misafir sağlığı ve denetimi de düzenli olarak yapılmaktadır. Tüm misafirlerimizin, hes kodu sorgulanmakta, florya masa salonu kadrosunun ise pcr testleri düzenli olarak yapılmaktadır.

Aklınızda soru işareti kalmasın, Florya masaj salonu spa merkezi olarak amacımız, kafanız rahat, vücudunuz dinç olsun. Bir diğer hizmet bölgemiz hakkında bilgi almak için linke tıklayınız. https://www.premiumspa.net/halkali-masaj-salonu/

florya wellness spa